2. oddaja 2021/2022

Mesec oktober je dober. V tem mesecu se je veliko dogajalo. Vas zanima kaj? Še posebej v tednu otroka smo imeli veliko dnevov dejavnosti. 5. razred je obiskal naš najbližji naravni rezervat, v 6. razredu pa so dan preživeli v enem najstarejših slovenskih mest. Sodelovali smo tudi v različnih medgeneracijskih delavnicah. Teden otroka smo začeli s sprejemov prvošolcev, otvoritvijo igral ter dnevom naša šola skozi čas. V torek je potekal športni dan orientacijski pohod. V sredo smo imeli tehniški dan na temo robotike. V četrtek je potekal dan moja poklicna prihodnost. V petek pa smo posebni teden zaključili z Proslavo ob 120 letnici šole in s koncertom Nine Pušlar. A več o tem v intervjuju. Podali vam bomo pa tudi informacije o jesenskem krosu in tekmovanjih.